0,00 € s DPH

 

Autodata sú už od 70. rokov jedným z popredných vydavateľov a dodávateľov technických informácií na trhu s autopríslušenstvom prostredníctvom tlačených i elektronických médií, ktoré pokrývajú technické informácie pre automobily i motocykle. Medzi viac ako 17.000 modely od viac ako 80 rôznych výrobcov vozidiel je možné nájsť presné, relevantné a aktuálne informácie, potrebné pre zaistenie kompletného servisu, všetkých opráv a diagnostických prác.

Spoločnosť Autodata z Veľkej Británie, kde sa tiež nachádza jej centrála, zamestnáva približne 200 ľudí v šiestich rôznych krajinách (vo Veľkej Británii, Francúzsku, Nemecku, Rakúsku, Spojených štátoch amerických a Austrálii). Hlavným zameraním spoločnosti je výskum, kompletizácia a tvorba technických informácií zameraných na nezávislé aj franšízovej dielne s podporou napr. diagnostických zariadení konkrétnych výrobcov atď.
Produkty Autodata slúži tisícom automobilových dielní po celom svete s komplexnou ponukou dostupných technických informácií získaných od viac ako 80 výrobcov vozidiel. Autodata sú unikátne svojou nezameniteľnou podobou a jednotným spôsobom prezentácie so štandardizovanými, ľahko zrozumiteľnými informáciami a intuitívnym ovládaním. Tento zdroj neoceniteľných údajov obsahuje dielenské informácie takmer pre každé vozidlo, servisné špecifikácie a plány, umiestnenie elektrických komponentov, schémy zapojenia aj ilustrácie rôznych motorových vozidiel a ich častí. Produkty Autodata spĺňajú certifikáciu ISO 9001.

Autodata sa tiež neustále vyvíjajú, sú pravidelne aktualizovaná a doplňovaná na základe skúseností tímu odborníkov pôsobiacich na zákazníckej technickej linke a kvalifikovanými techniky zo špeciálneho tímu. Neustály vývoj sprevádza tiež distribúciu Autodata, produkty boli najprv distribuované v knižnej forme, postupom času boli knihy nahradené CD s USB kľúčom a od roku 2014 je možné získať iba online verziu týchto produktov. 

Nosným produktom spoločnosti Autodata je Autodata Online 3 CZ - česká on-line verzia technických údajov pre servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel - zážihové i vznetové motory od roku výroby 1970.

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.